Stěhování těžkých břemen a strojů včetně el. zapojení/odpojení

Praxe pracovníků firmy MEPO jeřábnické práce s.r.o., která vždy vyžadovala mimo jiné i přepravu těžkých strojů a manipulaci s nimi, nám dala potřebné zkušenosti pro rozšíření činnosti o stěhování těžkých břemen a strojů. Potřebujete-li tedy přepravit těžké stroje nebo jakýkoli jiný náklad, jehož hmotnost přesahuje 100 kg, můžete se na nás s důvěrou obrátit. Službu stěhování těžkých břemen můžete využít i v případě potřeby manipulace se stroji v rámci jednoho výrobního provozu. K dispozici máme vlastní manipulační vozíky, mobilní zdvihací hevery  jiné potřebné náčiní pro bezpečné a rychlé stěhování strojů a  těžkých břemen.

Stěhování strojů a těžkých břemen provádíme do hmotnosti 70 tun včetně zajištění přepravy a odborného usazení stroje na místo určení. Také stěhování těžkých břemen, stejně jako ostatní činnosti naší společnosti, provádíme pouze za dodržení všech bezpečnostních pravidel (BOZP) a zákonů ČR.

Jelikož stěhování strojů a těžkých břemen není jen o domluvě termínu a objemu zakázky, ale především o precizní přípravě na hladký průběh, nabízíme i odborné poradenství, na jehož základě dokážeme navrhnout optimální řešení přímo na míru vašim potřebám.

v oblasti stěhování strojů a těžkých břemen nabízme kompletní stěhovací práce, nabízíme služby z oblasti odpojení a připojení el. strojů,  montáž a demontáž kompletních výrobních linek .  

Stěhování  strojů a těžkých břemen a strojů – ceny:

Máte-li zájem o naše služby z oblasti stěhování strojů a těžkých břemen, ať už jde o přepravu strojů v rámci výroby nebo převoz strojů a  těžkých břemen po celé ČR, neváhejte nás kontaktovat.

Na základě složitosti, objemu a dalších specifik práce vám vytvoříme výhodnou cenovou nabídku včetně harmonogramu prací. 

Stěhujeme po celé ČR, potřebnou těžkou techniku (autojeřáb, VZV, nakl. vozidlo) zajišťujeme v místě konání aby koncová cena pro vás byla co nejvýhodnější.