Autojeřáb AD 28

Upozornění - tento autojeřáb je momentálně v depozitu. Je plně funkční, jen vzhledem k modernějším autojeřábům v našem vozovém parku, je te tento autojeřáb pronajímán pouze po předchozí domluvě a za smluvních podmínek. Tento stroj využíváme na dlouhodbé zakázky a na určitý typ prací(vzhledem k lepší průjezdní výšce(po tech. úpravě) než autojeřáby GROVE). 

Autojeřáb AD28, s dosahem 26 m bez přídavného ramena, je vhodný pro práce s nutností zdvihu větší hmotnosti na delší vzdálenost. 

Tento autojeřáb se nachází v našem MEPO bazaru, k prohlédnutí v našem sídle. Cena dohodou. 

Technické parametry

Max. nosnost 28 tun na vyložení 3 m
Teleskopický výložník 9.5 - 26 m
Přídavný výložník 5,2 m
Úhel přídavného výložníku
Pohon kol 6x6x2
Hmotnost 28 t
Délka 10.7 m
Šířka 2.49 m
Výška 3.420 m
Rozvor náprav 3.96 + 1.32 m

 

Diagram zatížení pro autojeřáb AD28

 

Jeřábnické práce a pronájem autojeřábů provádíme po celé České Republice, náš region je především ve východních čechách a severních čechách. Autojeřáby pronajímáme také ve středních čechách a nebo v našem hlavním městě Praze.

·         V Královéhradeckém kraji - okolí města : Hradec Králové, Hořice, Trutnov, Vrchlabí, Trutnov, Pec pod Sněžkou, Lázně Bělohrad, Jaroměř, Dvůr Králové nad Labem, Kvasiny, Špindlerův Mlýn , Nová Paka, Stará Paka, Hostinné

·         V Libereckém kraji - okolí města : Semily, Jilemnice, Turnov, Jablonec nad Nisou, Liberec,  Železný Brod, Vysoké nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Tanvald,