Montážní/pracovní plošiny – pronájem montážních plošin s obsluhou

MP 16 4x4

Firma MEPO jeřábnické práce s.r.o., to není jen pronájem autojeřábů. Mezi další předměty činnosti patří také pronájem montážních plošin do 22 metrů s profesionální obsluhou. Naši odborní pracovníci jsou vyškoleni dle platných předpisů BOZP ČR a montážní plošiny instalují a ovládají stoprocentně spolehlivě.

U naší firmy si můžete objednat montážní plošiny klasické i samohybné, záleží na účelu, pro který mají být využity. Nejste-li si jisti, jaká montážní plošina bude pro váš záměr optimální, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme na základě mnohaletých praktických zkušeností.

 

Samohybné montážní / pracovní plošiny

Potřebujete-li montážní plošiny pro práci v menších prostorách nebo pro vícedenní použití, budou pro vás samohybné montážní plošiny vhodnější variantou. Počítejte s faktem, že pro dopravu samohybné montážní plošiny musí být využit nákladní automobil (dle typu plošiny), kterým rovněž disponujeme ve vlastním vozovém parku.

 

Klasické montážní / pracovní plošiny

Pronájem klasické montážní plošiny zahrnuje i výše zmíněnou odbornou obsluhu. Výhodou klasické montážní plošiny je snadná doprava na místo určení a její mobilita.

 

Pronájem montážních / pracovních plošin – cena:

Klasické i samohybné montážní plošiny pronajímáme na základě individuální poptávky služeb. Nechte si tedy prostřednictvím kontaktního formuláře sestavit kalkulaci na míru. Nabízíme výhodné ceny pro klienty, kteří využijí našich služeb dlouhodobě nebo zvolí kombinaci pronájmu montážní plošiny s dalšími službami, mezi které patří např. jeřábnické práce, autodoprava, pronájem vysokozdvižných vozíků, stěhování těžkých břemen a další související práce dle domluvy. 

 

Přehled plošin

Název Max. nosnost koše Max. boční dosah Výška zdvihu Typ Pohon
Montážní plošina AVIA MP 16 4x4 - V3S 200 kg 7,9 m 16 m Mobilní DIESEL
Montážní plošina MP 22 - Liaz 415 kg 13 m 22 m MOBILNÍ DIESEL
MAN 4x4 T370 500 kg 25 m 37m Mobilní Diesel

 

Staňte se naším partnerem. Jsme pokroková firma s moderními stroji a zkušenými pracovníky.