Teleskopické manipulatory a VZV – pronájem

Sháníte teleskopický manipulátor nebo vysokozdvižný vozík na jednorázovou akci nebo i dlouhodobě, ale investice do nového stroje se vám nevyplatí? Pronájem manipulatoru MERLO 40.17 nebo VZV je právě pro vás správnou volbou. Firma MEPO jeřábnické práce s.r.o. má ve svém portfoliu služeb i pronájem manipulátoru MERLO 40.17 s nosností 4t , pronájem VZV do 3,5 tuny.

Teleskopický manipulátor MERLO 40.17

 Teleskopický manipulator MERLO 40.17 je snadno ovladatelný stroj vhodný k manipulaci s těžkým břemenem. Vhodný i do těžko dostupného terénu. Teleskopický manipulátor MERLO je univerzální stroj pro kompletní manipulační práce. Různé typy nástavců pro tento teleskopický manipulátor MERLO umožnuje variabilitu prováděných prací dle Vašich potřeb.

Přídavné nástavce :

- jeřábový nástavec  ( + 1.4 m) vhodný pro práci se sníženou pracovní výškou

- lžíce na 0,8m2

- výškové stavební vidle na palety

Vysokozdvižné vozíky s pohonem LPG 

Pronájem VZV s pohonem LPG je vhodný například v zastřešených provozních halách, skladech a jiných prostorách. Jsou to vysokozdvižné vozíky určené pro vnitřní prostory a mají bílé pneumatiky, které nezanechávají obávané černé stopy na podlaze.

Vysokozdvižné vozíky s pohonem Diesel

Pro práci v terénu vám doporučíme pronájem VZV s pohonem Diesel a náhonem 4x4. Tyto vysokozdvižné vozíky nejsou určeny pro práci v nevětraných a uzavřených prostorách a využívají se např. při stavbě provozních hal apod.

Naše vysokozdvižné vozíky pronajímáme s vyškolenou obsluhou, ale v případě, že máte ve svém týmu pracovníka vyškoleného pro práci s vysokozdvižnými vozíky, zajistíme pronájem VZV i bez vlastní obsluhy.

Součástí našeho vozového parku je i profesionální stroj MAN TGA 33.400, který využíváme kromě dalších činností i pro bezpečný a rychlý převoz vysokozdvižných vozíků na místo určení.

Pronájem VZV – ceny:

Stejně jako u našich dalších služeb, i ceny pronájmu VZV se odvíjejí od četnosti a způsobu využití vysokozdvižného vozíku. Proto nám zašlete svoji poptávku prostřednictvím kontaktního formuláře a my vám obratem zašleme cenovou nabídku šitou na míru vašemu účelu. Za pronájem VZV na delší dobu vám nabídneme velmi výhodnou cenu. Stejně tak využití i dalších našich služeb v kombinaci pro vás bude finančně zajímavější, než když si tyto úkony objednáte samostatně u více firem.

Přehled VZV k pronájmu

Název Max. nosnost Max. výška zdvihu Pohon Pneumatiky Náhon
Vysokozdvižný vozík LINDE H 35 T 3500 kg 3250 cm LPG Superelastik 2 x 1
Vysokozdvižný vozík DESTA 3522 TXK 3500 kg 3250 cm DIESEL Klasické černé 4 x 4
Teleskopický manipulator MERLO 40.17 4000 kg 17m DIESEL Černé 4x4

Staňte se naším partnerem. Jsme pokroková firma s moderními stroji a zkušenými pracovníky.