Jeřábnické práce – spolehlivé autojeřáby k pronájmu

Autojeřáb AD20

Jeřábnické práce provádíme už od roku 1991, máme tedy s autojeřáby téměř čtvrt století profesionální zkušenosti a dokonale rozumíme potřebám každého zákazníka, ať už jde o soukromou osobu nebo velkou zakázku pro firmu. Disponujeme moderními autojeřáby o maximální nosnosti 55 tun prověřených značek V3S, TATRA a GROVE GMK.

Všechny naše autojeřáby, které si můžete pronajmout jednorázově i dlouhodobě, splňují veškeré požadavky na bezpečnost, kvalitu a rychlost jeřábnických prací. Stejně jako jsou spolehlivé a bezpečné naše autojeřáby, dosahují i jeřábnické práce našich odborných a zkušených pracovníků vysoké kvality.

Jakožto rodinná firma, nabízející jeřábnické práce firmám i soukromým osobám už mnoho let, se s námi můžete těšit na profesionální a osobní přístup, a samozřejmě spokojenost s průběhem i výsledkem naší práce.

Jeřábnické práce – ceny:

Jelikož každá zakázka na jeřábnické práce má svá specifika, je třeba také kalkulaci pronájmu autojeřábu řešit individuálně. Neváhejte nás tedy kontaktovat prostřednictvím formuláře níže a my vám na jeřábnické práce zpracujeme cenový návrh na míru. V kalkulaci zohledňujeme jak časový úsek, tak i četnost a způsob využití autojeřábu či kombinaci s dalšími službami z naší pestré nabídky.

 

Máte zájem např. o pracovní plošinu na výškové práce, autojeřáb na výstavbu haly a VZV na dopravu materiálu po staveništi? Rádi Vám vytvoříme výhodnou cenovou nabídku na hlavního dodavatele strojů. Jeřábnické práce a další služby poskytujeme po celé ČR.

 

Přehled autojeřábů

Název autojeřábu Max. nosnost Vyložení Výška zdvihu
Autojeřáb AD 08 8t / 3m 0.8t / 9m 12 m
Autojeřáb AD 20 20t / 3m 0.2t / 22m 22 m
Autojeřáb AD28 28t / 3m 0.5t / 24m 27 m
Autojeřáb GROVE GMK 2035E 35t / 2.5m 1.2t / 26m 30 m
Autojeřáb GROVE GMK 3055E 55t / 2.5m 0.7t / 38m 43 m